Breaking

середа, 2 листопада 2016 р.

8 правил французьких жінок, які дозволяють їм залишатися стрункими

Десятки років про стрункість та вроду французьких жінок розповідають легенди. Деякі експерти вважають головними «винуватцями» витончених форм генетичну схильність, інші вказують на активні заняття спортом, режим харчування і вміння не перегинати палицю з розміром порцій. Давайте ж спробуємо розібратися - у чому ж таки криється секрет легендарної французької стрункості?
Пише /uainfo.org
1. Ти є те, що ти їси
Стрункі парижанки без всіляких тривог пройдуть повз холодильні камери, догори заповнені недорогим морозивом. Адже краще насолодитися порцією «Бертійон», «Класико Аргентино» або Glazed. Те саме стосується шоколаду та інших продуктів. Французи люблять попоїсти, але їхня пристрасть до їжі виражається не в кількості, а в якості.
2. Їжа - завжди свято
Запихуватися першими-ліпшими продуктами - це не для француженок. А ось пообідати або повечеряти в улюбленому ресторані, ще й у компанії бойфренда або товаришів - те, що треба. Смачна їжа й теплі дружні розмови відмінно поєднуються!
3. Живи без заборон
Будувати кілометрові паркани з обмежень - собі дорожче. Француженки чудово засвоїли цю прописну істину і не викреслюють жирну їжу, шоколад, сири та інші калорійні продукти зі свого меню. Не бажаючи ні дивитися в обличчя стресу, ні приміряти на себе зайві кілограми, вони балують себе важкою їжею лише час від часу.
4. Вчися балансувати
У їжі, як і в житті, головне - рівновага. Заправившись тістечком, ситним сандвічем або іншою калорійною смакотою, французька красуня наступного дня буде добре пам'ятати про свої гастрономічні «витівки» і влаштує організму розвантажувальний день.
5. Обмежуй вживання цукру та солі
Занадто солоні, приторні або пересмажені страви не викликають апетиту в жителів Франції. На їхню думку, солі й цукру в страві має бути рівно стільки, щоб підкреслити натуральний смак і зробити нотки спецій більш виразними.
6. Чіткий розклад сніданків, обідів та вечерь
Прийоми їжі у французьких сім'ях проходять чітко за графіком. Перекушування цукерками, хот-догами та іншим фастфудом для струнких мадам неприйнятні. А якщо почуття голоду стає надто наполегливим, на виручку приходять йогурт або фрукти.
7. Спорт - назавжди
Щоб витримати конкуренцію і виглядати не менш ефектно на тлі своїх підтягнутих суперниць, багато мешканок Парижа та інших великих міст регулярно відвідують тренажерні зали або бігають. Спортом займаються як молоді дівчата, так і жінки більш зрілого віку. Залізне здоров'я і красива фігура потрібні всім!
8. Адекватний егоїзм - на користь фігурі
Останній, але один із найважливіших пунктів - прийняти й полюбити себе. Чому француженки не товстіють? Скоріш за все тому, що їхня увага спрямована на свій внутрішній світ. Вони стежать за собою, живуть, розвиваються і вдягаються для себе (а не заради чоловіка, дітей або когось іще). Адекватний егоїзм - дієвий засіб боротьби з депресією, бажанням «заїсти» страждання, суєту, переживання тощо. І отже, грізний ворог пишних форм.